Dołącz do zespołu ...

Praca w teleradiologii

Jeśli posiadasz specjalizację z radiologii, radiologii i diagnostyki obrazowej lub jesteś na ostatnim roku specjalizacji i myślisz o pracy zdalnej na atrakcyjnych warunkach to jest to oferta dla Ciebie. Dołącz do zespołu naszych zdalnych konsultantów lub opisuj badania w jednej z naszych pracowni opisowych.
 

Pomożemy Ci zorganizować stanowisko opisowe, zapewniamy wsparcie techniczne i organizacyjne 24/7. Opisuj, konsultuj, uczestnicz w zdalnych kominkach i meetingach. Wymieniaj się wiedzą i doświadczeniem z kolegami z zespołu i lekarzami klinicystami.

Skontaktuj się z nami

Masz pytania? Chętnie na nie odpowiemy ! Zostaw swój email lub telefon już dziś. Skontaktujemy się z Tobą.

Współpracując z nami zyskujesz

Współpraca kliniczna

Dołącz do wirtualnych pracowni i zespołów diagnostycznych. Zostań kierownikiem wirtualnej pracowni, organizuj odprawy zespołu i kominki z klinicystami. Stawiamy na jakość, współpracę i rozwój.

Elastyczność

Cenimy Twój czas i jesteśmy otwarci na różne modele współpracy. Możesz opisywać badania zgodne z Twoim doświadczeniem i preferencjami. Ustalaj grafik według własnej dostępności i oczekiwań. Konsultuj trudne i wymagające przypadki medyczne z innymi lekarzami.

Atrakcyjne wynagrodzenie

Jesteśmy otwarci na każdą formę współpracy. Preferujemy rozliczenia uzależnione od rodzaju i typu badania stosownie do poświęconego czasu i stopnia trudności. W godzinach dyżurowych oferujemy atrakcyjne dodatki godzinowe lub premie do badań. 

© 2017 Spinray Sp. z o.o.. Wszelkie prawa zastrzeżone. 

Katowice,Kościuszki 171   

  • White Facebook Icon
  • White Google+ Icon

Niniejsza strona powstała w ramach projektu pt. "Innowacyjny system integrujący pracownie radiologiczne służący do archiwizacji obrazów, danych medycznych oraz wykonywania opisów badań." realizowanego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2014-2020 współfinansowanego ze środków
Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego. Dowiedz się więcej.